Glukometr GlucoSure Advance II dla noworodków i dzieci

Glukometr GlucoSure ADVANCE II jest dokładnym urządzeniem do ilościowego pomiary glukozy w próbce krwi kapilarnej. Jego zaawansowana konstrukcja doskonale się nadaje do kontroli glikemii już niemowlaków.

Glukometr do badania wykorzystuje próbkę o wielkości ok. 0.8 μL, wyniki otrzymuje się w ciągu 8 sekund od zaaplikowania krwi.

Może służyć do samokontroli dorosłych osób z cukrzycą, pomiarów glukozy u noworodków i małych dzieci, lub jako narzędzie dla personelu medycznego na oddziałach, tak dla dorosłych, jak i pediatrycznych.

Zakupienie glukometru GlucoSure Advance II

Hematokryt często jest wskazywany jako główną przyczynę niedokładnych wyników glukozy we krwi. System monitorowania poziomu glukozy we krwi GlucoSure ADVANCE II, aby zapewnić większą dokładność w każdym teście, wykorzystuje zaawansowany algorytm oraz nowoczesny sensor do znaczącego zwiększenia dokładności wyników testów próbek krwi z ekstremalnymi wartościami hematokrytu.

Najważniejsze cechy GlucoSure ADVANCE II

• Dostępne dla pediatrii, dokładne wyniki pomiaru u noworodków.
  • Wyrzutnik pasków testowych – użytkownicy mogą być bezpieczni i wolni od kłopotów z manipulacją zużytymi paskami testowymi.
  • Do pomiaru wystarcza mała objętość próbki
  • Metoda GDH-FAD – eliminuje wpływ substancji endo i egzogennych, w tym cukrów prostych maltozy, galaktozy, fruktozy oraz wielu leków jak ampicylina, penicylina, ibuprofen, kwas askorbinowy itd.
  • Automatyczne kodowanie paska testowego po jego włożeniu.
  • Krótki czas wykonania analizy próbki krwi.
  • Duża pamięć wyników pomiarów.

norma EN ISO 15197:2015

Ujednolicona norma dokładności EN ISO 15197:2015 dla systemów monitorowania stężenia glukozy obowiązuje w całej Europie od 1 lipca 2017 r.

Standard ISO określa minimalny próg dokładności, jaki systemy monitorowania stężenia glukozy we krwi (czyli glukometry) muszą osiągnąć, aby możliwe było ich dopuszczenie na rynek krajów Unii Europejskiej. Nową ujednoliconą normę EN ISO 15197:2015 oparto na międzynarodowych standardach dla systemów monitorowania stężenia glukozy we krwi ISO 15197:2013.

Do żadnego państwach EU nie mogą być sprowadzane paski do glukometrów, które nie spełniają nowej normy.

4 proste kroki wykonania badania glukozy

Specyfikacja GlucoSure ADVANCE II

• Zakres pomiaru: 20-600 mg/dL、(1.1 ~ 33.3 mmol/L)
  • Metoda kodowania: Automatyczna
  • Objętość próbki (μL): >0.8 μL
  • Możliwości pamięci: 1000 wyników testów
  • Wysyłanie danych: połączenie z komputerem
  • Czas pomiaru: 8 sekund
  • Zakres tolerancji hematokrytu: 10-70%
  • Temperatura robocza: 5°C ~ 45°C

Glukometr GlucoSure Advance II dla pediatrii można kupić w sklepie redmed.pl

Pomiar glikemii u dzieci GlucoSure Advance II

A1cNow+. Analizator hemoglobiny glikowanej.

Komentarze (2) na temat “Glukometr GlucoSure Advance II dla noworodków i dzieci