Glukometr GlucoDr auto

Glukometr GlucoDr. auto firmy Diather jest nowoczesnym i uniwersalnym urządzeniem umożliwiającym uzyskanie dokładnych i precyzyjnych wyników pomiarów stężenia glukozy we krwi kapilarnej, żylnej i tętniczej. Glukometr przeznaczony jest do monitorowania glikemii zarówno w warunkach domowych, jak i w placówkach służby zdrowia.

GlucoDr. auto wykonuje bardzo dokładne pomiary glikemii we krwi kapilarnej, żylnej i tętniczej. Zapewnia również wysoką swoistość pomiaru względem glukozy. Ma wyjątkowo łatwą obsługę i duży wyświetlacz LCD.

W pomiarze z zastosowaniem glukometru zużywana jest bardzo niewielka próbka krwi – tylko 0,5 μl. Czas pomiaru glikemii, od chwili zassania kropli krwi przez pasek testowy, wynosi 5 sekund, dięki temu ten glukometr oszczędza czas użytkownika. Dodatkwo glukometr ostrzega użytkownika o niecałkowitym wypełnieniu paska testowego krwią, co eliminuje możliwość uzyskania fałszywie ujemnego wyniku pomiaru glikemii.

Zakupienie glukometru GlucoDr

W uzrądzeniu jest zastosowana technologia automatycznego kodowania glukometr AUTO-CODING. Eliminuje to potencjalne błędy użytkownika związane z koniecznością ręcznego wprowadzania numeru kodu.

Specjalne komunikaty pojawiające się na wyświetlaczu glukometru ostrzegają o skrajnie niskich i wysokich wynikach pomiaru stężenia glukozy we krwi.

Glukometr zapisuje 500 uzyskanych ostatnio wyników pomiaru glikemii wraz z datą i godziną pomiaru. Dodatkowo można stosować oznaczenie wyników pomiaru za pomocą ikonek wyświetlanych na ekranie, jako wyniki uzyskane przed posiłkiem, po posiłku i w trybie płynu kontrolnego. Oznaczenie wyników pomiaru dostarcza cennych informacji o stanie zdrowia użytkownika.

Naciśnięcie przycisku wyrzutu paska testowego po wykonanym pomiarze glikemii skraca czas obsługi glukometru i zabezpiecza osobę wykonującą pomiar przed kontaktem z krwią.

 

Dodatkowe funkcje:
Oblicza średnie wyniki glikemii z ostatnich 7, 14, 21,28, 60 i 90 dni, dzięki czemu można obserwować długofalowe trendy glikemii.

Glukometr pozwala na ustawienie czterech programowanych alarmów w ciągu doby. Sygnał dźwiękowy przypomina o konieczności wykonania pomiaru o ustalonej wcześniej godzinie.

Możliwość wyświetlania wyników w jednostkach mmol/l lub mg/dl.

Możliwość transferu danych z glukometru przy pomocy USB.

GlucoDr auto

 

Dane techniczne:

  • Próbka: 0,5 µl krwi
  • Czas pomiaru: 5 s.
  • Zakres pomiaru: od 10 – 900 mg/dl
  • Pamięć: 500 wyników
  • Źródło zasilania: Bateria CR2032
  • Żywotność baterii: 1000 wyników pomiarów
  • Wymiary: 93,5 x 49,0 x 17,5 (mm)

Do wykonywania pomiarów wykorzystywane są paski testowe GlucoDr auto

 

Możliwość kupienia glukometru GlucoDr auto w sklepie redmed.pl

 
A1cNow+. Analizator hemoglobiny glikowanej.

Mogą cię zainteresować

Komentarz na temat “Glukometr GlucoDr auto

Comments are closed.