Glukometr GlucoDr auto

Glukometr GlucoDr. auto firmy Diather jest nowoczesnym i uniwersalnym urządzeniem umożliwiającym uzyskanie dokładnych i precyzyjnych wyników pomiarów stężenia glukozy we krwi kapilarnej, żylnej i tętniczej. Glukometr przeznaczony jest do monitorowania glikemii zarówno w warunkach domowych, jak i w placówkach służby zdrowia.

GlucoDr. auto wykonuje bardzo dokładne pomiary glikemii we krwi kapilarnej, żylnej i tętniczej. Zapewnia również wysoką swoistość pomiaru względem glukozy. Ma wyjątkowo łatwą obsługę i duży wyświetlacz LCD.

W pomiarze z zastosowaniem glukometru zużywana jest bardzo niewielka próbka krwi – tylko 0,5 μl. Czas pomiaru glikemii, od chwili zassania kropli krwi przez pasek testowy, wynosi 5 sekund, dięki temu ten glukometr oszczędza czas użytkownika. Dodatkwo glukometr ostrzega użytkownika o niecałkowitym wypełnieniu paska testowego krwią, co eliminuje możliwość uzyskania fałszywie ujemnego wyniku pomiaru glikemii.

Zakupienie glukometru GlucoDr

W uzrądzeniu jest zastosowana technologia automatycznego kodowania glukometr AUTO-CODING. Eliminuje to potencjalne błędy użytkownika związane z koniecznością ręcznego wprowadzania numeru kodu.

Specjalne komunikaty pojawiające się na wyświetlaczu glukometru ostrzegają o skrajnie niskich i wysokich wynikach pomiaru stężenia glukozy we krwi.

Glukometr zapisuje 500 uzyskanych ostatnio wyników pomiaru glikemii wraz z datą i godziną pomiaru. Dodatkowo można stosować oznaczenie wyników pomiaru za pomocą ikonek wyświetlanych na ekranie, jako wyniki uzyskane przed posiłkiem, po posiłku i w trybie płynu kontrolnego. Oznaczenie wyników pomiaru dostarcza cennych informacji o stanie zdrowia użytkownika.

Naciśnięcie przycisku wyrzutu paska testowego po wykonanym pomiarze glikemii skraca czas obsługi glukometru i zabezpiecza osobę wykonującą pomiar przed kontaktem z krwią.

 

Dodatkowe funkcje:
Oblicza średnie wyniki glikemii z ostatnich 7, 14, 21,28, 60 i 90 dni, dzięki czemu można obserwować długofalowe trendy glikemii.

Glukometr pozwala na ustawienie czterech programowanych alarmów w ciągu doby. Sygnał dźwiękowy przypomina o konieczności wykonania pomiaru o ustalonej wcześniej godzinie.

Możliwość wyświetlania wyników w jednostkach mmol/l lub mg/dl.

Możliwość transferu danych z glukometru przy pomocy USB.

GlucoDr auto

 

Dane techniczne:

  • Próbka: 0,5 µl krwi
  • Czas pomiaru: 5 s.
  • Zakres pomiaru: od 10 – 900 mg/dl
  • Pamięć: 500 wyników
  • Źródło zasilania: Bateria CR2032
  • Żywotność baterii: 1000 wyników pomiarów
  • Wymiary: 93,5 x 49,0 x 17,5 (mm)

Do wykonywania pomiarów wykorzystywane są paski testowe GlucoDr auto

 

Możliwość kupienia glukometru GlucoDr auto w sklepie redmed.pl

 

Mogą cię zainteresować

Komentarz na temat “Glukometr GlucoDr auto

Comments are closed.

Discover more from Diabetyk.edu.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading