Paski testowe do glukometru Rightest GS100

Paski testowe do glukometru firmy Bionime do oznaczenia poziomu stężenia glukozy w krwi. Łatwa, wygodna i prosta obsługa, pewność trzymania paska.

Paski do oznaczania glukozy Rightest GS 100 współpracują wyłącznie z glukometrem Rightest GS 100. Pasek przeznaczony jest do jednorazowego pomiaru z wykorzystaniem kropli krwi włośniczkowej z nakłutej opuszki palca.

 

Paski Rightest GS 100 uzyskały jedną z najwyższych ocen wiarygodności pomiarów wszystkich światowych towarzystw diabetologicznych. Paski wykorzystują do oznaczania glukozy metodę elektrotransmisji. Elektroda paska wykonana jest m.in. z metalu szlachetnego (złota), dzięki czemu pomiar jest niezwykle precyzyjny.

 

Główna część paska wykonana jest z twardego plastiku, a boczne skrzydełko posiada pole wypukłych i wklęsłych kropek, które zapobiegają wyśliźnięciu się z palców przy zakładaniu lub wyjmowaniu.

 

Pasek swobodnie, ale mocno wciska się w szczelinę glukometru co ułatwia obsługę, zwłaszcza osobom starszym.

 

Kropla krwi z palca jest samoczynnie zasysana do rurki w pasku. Należy tylko zbliżyć do kroplę krwi do wolnego końca rurki paska. Pomiar zaczyna się automatycznie po zassaniu krwi.

 

Cechy pasków testowych Rightest GS 100:

  • Objętość próbki krwi niezbędnej do wykonania pomiaru: 1,4 μl
  • Próbka: pełna krew kapilarna
  • Czas pomiaru: 8 sekund
  • Zakres pomiaru: 10-600 mg/dl

 

 

Przechowywać w temperaturze od 10 °C do 60 °C

 

Opakowanie zawiera 50 pasków testowych (2 fiolki po 25 sztuk).

 

Dostępność pasków testowych Rightest GS100 w sklepie redmed.pl

 

Mogą cię zainteresować

Komentarz na temat “Paski testowe do glukometru Rightest GS100

Comments are closed.